Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Ajurveda
Izvēlne
Reģistrācija

Meklēt
Statistika

Pavisam saitā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

                       KAS IR AURA -SOMA?


                                          

Krāsainās Aura-Soma pudelītes, pat netīšām uzmetot skatienu, pievērsīs sev katra cilvēka uzmanību. To spilgtās krāsas priecē acis un piesaista uzmanību.                     Tādi būs Jūsu pirmie iespaidi, iepazīstoties ar Aura-Soma.

Mēs esam krāsas, kuras mēs izvēlamies. Aura-Soma - tas ir mūsu Dvēseles portrets mūsu Būtība dažādos līmeņos.
Tajā tiek izmantotas krāsas un gaismas, augu, kristālu un dārgakmeņu enerģiju redzamās un neredzamās vibrācijas.
Aura-Soma - tās ir senas zināšanas, kas ir savāktas vienā "dzīvā" sistēmā, kas nu ir pieejama katram. 25 gadu laikā tika radīti 108 krāsu savienojumi. Katrai pudelītei ir savs nosaukums, sava vēsture, un tai piemīt īpašības, kas ir spējīgas labvēlīgi iespaidot un dot enerģiju katram, kas saskarsies ar Aura-Soma.

 Aura-Soma palīdz pietuvoties sevis paša izpratnei. Tajā tiek izmantotas krāsas un gaismas redzamās un neredzamās enerģijas: zāļu, ēterisko eļļu, kristālu un dārgakmeņu enerģijas. Aura-Soma atbalsta arī daudzus citus daudzveidīgus dabiskas izdziedēšanas paveidus, apziņas, radošās pašizteiksmes attīstību. Cilvēki visā pasaulē veiksmīgi pielieto Aura-Soma kā instrumentu, lai atjaunotu un uzturētu veselību visos līmeņos.
Aura-Soma uztur līdzsvaru mūsu būtnes visos līmeņos. Tās produkciju lieto visu vecumu, kultūras tradīciju un reliģiju cilvēki, kas pauž dažādu filozofiju un kas praktizē atšķirīgas ārstēšanās un garīgās pilnveidošanās metodes.